Obálka
Základní MARC ISBD

Parta od Mississippi / Davide Morosinotto ; z italského originálu Il rinomato catalogo Walker&Dawn přeložila Jitka Soukopová

Od: Morosinotto, Davide, 1980- [aut]
Přispěvatel(é): Soukopová, Jitka [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Dobrovský s.r.o., 2019Popis: 308 stran : ilustrace ; 21 cmISBN: 9788075857088Unifikované názvy: Rinomato catalogo Walker & Dawn. Česky Žánr/Forma: italské romány | dobrodružné romány | publikace pro děti | Italian fiction | adventure novels | children's literature Souhrn: Dobrodružný příběh čtyř kamarádů, kteří se počátkem 20. století vydávají z delty řeky Mississippi až do dalekého Chicaga. Louisiana, rok 1904. Ve spleti vodních kanálů, houští z lián a močálů, které tvoří bayou, tajemnou krajinu delty řeky Mississippi, žijí čtyři kamarádi: Te Trois, Eddie, Julie a Tit. Když se jednou vydají ve vlastnoručně vyrobené kánoi lovit ryby, netuší, že to, co naleznou, navždy změní jejich osud. Do života jim vstoupí úžasný Katalog zboží, ze kterého se dá objednat jakákoli věc tehdejšího světa. Naši čtyři kamarádi také jeden předmět koupí, ale balíček, který poštou dostanou, odstartuje divoký sled zcela nečekaných událostí. Od pokusu o vraždu, přes bláznivou jízdu napříč celou Amerikou až po hon na poklad, který prý leží neobjeven v centru Chicaga. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440057670
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: neobyčejné putování napříč Amerikou

Dobrodružný příběh čtyř kamarádů, kteří se počátkem 20. století vydávají z delty řeky Mississippi až do dalekého Chicaga. Louisiana, rok 1904. Ve spleti vodních kanálů, houští z lián a močálů, které tvoří bayou, tajemnou krajinu delty řeky Mississippi, žijí čtyři kamarádi: Te Trois, Eddie, Julie a Tit. Když se jednou vydají ve vlastnoručně vyrobené kánoi lovit ryby, netuší, že to, co naleznou, navždy změní jejich osud. Do života jim vstoupí úžasný Katalog zboží, ze kterého se dá objednat jakákoli věc tehdejšího světa. Naši čtyři kamarádi také jeden předmět koupí, ale balíček, který poštou dostanou, odstartuje divoký sled zcela nečekaných událostí. Od pokusu o vraždu, přes bláznivou jízdu napříč celou Amerikou až po hon na poklad, který prý leží neobjeven v centru Chicaga. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha