Obálka
Základní MARC ISBD

Nejsem mrtvá / Anne Frasierová ; z anglického originálu The body reader ... přeložila Jana Vlčková

Od: Frasier, Anne, 1954- [aut]
Přispěvatel(é): Vlčková, Jana, 1973- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Ikar, 2018Vydání: Vydání prvníPopis: 278 stran ; 24 cmISBN: 9788024936390Unifikované názvy: Body reader. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | thrillery (romány) | American fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Americký detektivní thriller o policistce Jude, vězněné sadistickým únoscem. Jude se naučí číst v duších psychopatů, díky tomu se dokáže osvobodit i pomáhat druhým. Detektivka Jude z policejního oddělení vražd byla pohřešovaná tři roky. Nikdo nevěřil, že ještě existuje. A přesto se náhle Jude vrátila zpět. Po třech letech věznění v temné podzemní cele se jí podařilo utéci. Návrat do normálního života však neprobíhá vůbec jednoduše. Své okolí Jude spíše děsí - zjevem i chováním. Přesto chce pokračovat ve své práci u policie. Naučila se totiž číst v druhých lidech jinak, vidět to, co ostatní nevidí. I díky tomu přežila. A nyní chce vyřešit případ zdánlivé sebevraždy mladé dívky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1. Vypůjčeno 08/12/2020 421440057693
Celkem rezervací: 0

Americký detektivní thriller o policistce Jude, vězněné sadistickým únoscem. Jude se naučí číst v duších psychopatů, díky tomu se dokáže osvobodit i pomáhat druhým. Detektivka Jude z policejního oddělení vražd byla pohřešovaná tři roky. Nikdo nevěřil, že ještě existuje. A přesto se náhle Jude vrátila zpět. Po třech letech věznění v temné podzemní cele se jí podařilo utéci. Návrat do normálního života však neprobíhá vůbec jednoduše. Své okolí Jude spíše děsí - zjevem i chováním. Přesto chce pokračovat ve své práci u policie. Naučila se totiž číst v druhých lidech jinak, vidět to, co ostatní nevidí. I díky tomu přežila. A nyní chce vyřešit případ zdánlivé sebevraždy mladé dívky.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha