Obálka
Základní MARC ISBD

Našeptávač / Alex North ; přeložila Barbora Klasová

Od: North, Alex, 1976- [aut]
Přispěvatel(é): Klasová, Barbora [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Motto, 2019Vydání: Vydání prvníPopis: 397 stran ; 21 cmISBN: 9788026716150Unifikované názvy: Whisper man. Česky Žánr/Forma: anglické romány | thrillery (romány) | detektivní romány | English fiction | thrillers (novels) | detective novels Souhrn: Mysteriózní psychothriller s detektivní zápletkou o městě s temnou minulostí a vrahovi, který potichu láká na smrt malé chlapce. Když před více než dvaceti lety dopadli Franka Cartera, tak si celé městečko Featherbank oddechlo, konečně se rodiče nemuseli bát, že jim záhadný Našeptávač unese a zabije jejich syny. Nyní se tato noční můra vrátila, zmizel šestiletý Neil Spencer a inspektorka Amanda Becková tuší, že dopadení únosce nebude snadné. S pomocí inspektora Willise, který zná Cartera lépe než kdo jiný, je ochotná udělat cokoli, aby našla chlapce ještě živého. Je možné, že měl Našeptávač před lety komplice, nebo je vše jinak? Do města se přestěhoval i spisovatel Tom Kennedy, který nedávno náhle ztratil svou ženu, ta mnohem lépe, než on rozuměla jejich synovi Jakovi, citlivému mladíkovi uzavřenému do sebe. Tom doufá, že nové město a prostředí bude pro oba tím pravým, ale netrvá dlouho a Jack se začne chovat divně. Co za šepot to slyší v noci pod oknem?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 05/11/2020 421440057733
Celkem rezervací: 1

Přeloženo z angličtiny

Mysteriózní psychothriller s detektivní zápletkou o městě s temnou minulostí a vrahovi, který potichu láká na smrt malé chlapce. Když před více než dvaceti lety dopadli Franka Cartera, tak si celé městečko Featherbank oddechlo, konečně se rodiče nemuseli bát, že jim záhadný Našeptávač unese a zabije jejich syny. Nyní se tato noční můra vrátila, zmizel šestiletý Neil Spencer a inspektorka Amanda Becková tuší, že dopadení únosce nebude snadné. S pomocí inspektora Willise, který zná Cartera lépe než kdo jiný, je ochotná udělat cokoli, aby našla chlapce ještě živého. Je možné, že měl Našeptávač před lety komplice, nebo je vše jinak? Do města se přestěhoval i spisovatel Tom Kennedy, který nedávno náhle ztratil svou ženu, ta mnohem lépe, než on rozuměla jejich synovi Jakovi, citlivému mladíkovi uzavřenému do sebe. Tom doufá, že nové město a prostředí bude pro oba tím pravým, ale netrvá dlouho a Jack se začne chovat divně. Co za šepot to slyší v noci pod oknem?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha