Obálka
Základní MARC ISBD

Ona a já, aneb, Manželem snadno a rychle / Miroslav Macek ; ilustrace Zdenka Krejčová

Od: Macek, Miroslav, 1944- [aut]
Přispěvatel(é): Krejčová, Zdeňka, 1944- [ill]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : XYZ, 2020Popis: 260 stran ; 21 cmISBN: 9788075976703Další název: Manželem snadno a rychleŽánr/Forma: české romány | humoristické romány | Czech fiction | humorous novels Souhrn: Pokračování románu "Ona, oni a já, aneb, Vychovatelem snadno a rychle" se, jak už napovídá název, zabývá radostmi a strastmi svatebních příprav, svatby a svatební cesty. Ačkoliv si hrdina libuje v suchém anglickém humoru, tentokrát nevtipkuje - hodlá se oženit. Půvabná Sandra přijme jeho nabídku, a tak se rozjíždí bláznivý kolotoč příprav, který má završit svatba na hradě v Dolních Rakousech. A to je teprve začátek veselých příhod... Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440057729
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: úsměvné příhody mladého páru na startu společné cesty životem

Pokračování románu "Ona, oni a já, aneb, Vychovatelem snadno a rychle" se, jak už napovídá název, zabývá radostmi a strastmi svatebních příprav, svatby a svatební cesty. Ačkoliv si hrdina libuje v suchém anglickém humoru, tentokrát nevtipkuje - hodlá se oženit. Půvabná Sandra přijme jeho nabídku, a tak se rozjíždí bláznivý kolotoč příprav, který má završit svatba na hradě v Dolních Rakousech. A to je teprve začátek veselých příhod... Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha