Obálka
Základní MARC ISBD

Betonová blondýna / Michael Connelly ; z anglického originálu The concrete blonde ... přeložil Jiří Kobělka

Od: Connelly, Michael, 1956- [aut]
Přispěvatel(é): Kobělka, Jiří [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Domino, 2020Vydání: Vydání druhé, v tomto překladu prvníPopis: 392 stran ; 21 cmISBN: 9788074984181Unifikované názvy: Concrete blonde. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novels Souhrn: Krimiromán ze série s detektivem Harry Boschem. Ten tentokrát stojí před otázkou, jestli zneškodnil toho pravého vraha. Když detektiv Harry Bosch zastřelil sadistického vraha zvaného Panenkář, všichni v Los Angeles byli přesvědčeni, že děsivá noční můra skončila. Vdova po zemřelém však Bosche obviní ze zabití nepravého muže. A nález další mrtvoly s Panenkářovým rukopisem opravdu naznačuje, že vrah se chystá znovu udeřit. Harry však ztrácí půdu pod nohama. Přes den vede bitvu u soudu, po večerech pátrá po nebezpečném zabijákovi a v noci čelí nejzákeřnějšímu nepříteli - pochybnostem o sobě samém. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D 3. Vypůjčeno 07/12/2020 421440057772
Celkem rezervací: 1

Obálkový podnázev: třetí případ Harryho Bosche

Krimiromán ze série s detektivem Harry Boschem. Ten tentokrát stojí před otázkou, jestli zneškodnil toho pravého vraha. Když detektiv Harry Bosch zastřelil sadistického vraha zvaného Panenkář, všichni v Los Angeles byli přesvědčeni, že děsivá noční můra skončila. Vdova po zemřelém však Bosche obviní ze zabití nepravého muže. A nález další mrtvoly s Panenkářovým rukopisem opravdu naznačuje, že vrah se chystá znovu udeřit. Harry však ztrácí půdu pod nohama. Přes den vede bitvu u soudu, po večerech pátrá po nebezpečném zabijákovi a v noci čelí nejzákeřnějšímu nepříteli - pochybnostem o sobě samém. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha