Obálka
Základní MARC ISBD

Zbytečná oběť / D.M. Pulley ; přeložila Monika Pavlisová

Od: Pulley, D. M [aut]
Přispěvatel(é): Pavlisová, Monika [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Mystery Press, 2020Vydání: 1. vydáníPopis: 431 stran ; 21 cmISBN: 9788075881915Unifikované názvy: Unclaimed victim. Česky Žánr/Forma: americké romány | thrillery (romány) | American fiction | thrillers (novels) Souhrn: Thriller americké autorky sestává z dramatických příběhů dvou žen, které dělí šedesát let a spojuje případ sériového vraha v meziválečném Clevelandu. V roce 1938 se město Cleveland musí vypořádat nejen s vrcholící krizí, ale i s řáděním neznámého šílence, který si své oběti vybírá v zapadlých uličkách mezi tuláky a pobudy. Prostitutka Ethel hledá ochranu před vrahem v sídle zbožné sekty - záhy však zjistí, že mravokárné tváře jejích členů skrývají nejtemnější tajemství. O šedesát let později nachází policie v lese rozřezané tělo Alfreda Wileyho. Ještě než jeho dcera Kris stihne identifikovat ostatky, začnou na povrch vyplouvat fakta, o nichž jí otec nikdy neřekl. Čím více se Kris dozvídá o otcově posedlosti Torzovým vrahem, tím si je jistější, že s ním jeho smrt souvisí... a tím hlouběji se propadá do ďábelské minulosti Clevelandu. Ethel i Kris, každá ve své době, se snaží odhalit pravdu skrývající se v pozadí hrůzných činů - a oběma přitom hrozí smrt. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 18/11/2020 421440057791
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Thriller americké autorky sestává z dramatických příběhů dvou žen, které dělí šedesát let a spojuje případ sériového vraha v meziválečném Clevelandu. V roce 1938 se město Cleveland musí vypořádat nejen s vrcholící krizí, ale i s řáděním neznámého šílence, který si své oběti vybírá v zapadlých uličkách mezi tuláky a pobudy. Prostitutka Ethel hledá ochranu před vrahem v sídle zbožné sekty - záhy však zjistí, že mravokárné tváře jejích členů skrývají nejtemnější tajemství. O šedesát let později nachází policie v lese rozřezané tělo Alfreda Wileyho. Ještě než jeho dcera Kris stihne identifikovat ostatky, začnou na povrch vyplouvat fakta, o nichž jí otec nikdy neřekl. Čím více se Kris dozvídá o otcově posedlosti Torzovým vrahem, tím si je jistější, že s ním jeho smrt souvisí... a tím hlouběji se propadá do ďábelské minulosti Clevelandu. Ethel i Kris, každá ve své době, se snaží odhalit pravdu skrývající se v pozadí hrůzných činů - a oběma přitom hrozí smrt. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha