Obálka
Základní MARC ISBD

Vinařova žena / Kristin Harmel ; přeložila Irmgard Kolinská

Od: Harmel, Kristin, 1979- [aut]
Přispěvatel(é): Kolinská, Irmgard [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Motto, 2021Vydání: Vydání prvníPopis: 342 stran ; 21 cmISBN: 9788026719588Unifikované názvy: Winemaker's wife. Česky Žánr/Forma: americké romány | American fiction Souhrn: Román americké autorky o lásce, zradě, válce a vínu. Vinařství Maison Chauveau bylo pro Ines idylickým domovem, než do kraje Champagne dorazila německá armáda. Zdejší sklepení ovšem ukrývají bohatství v podobě proslulého sektu, jehož výrobu nemůže ohrozit ani válka. Nacisté totiž šampaňské milují stejně jako vítězství. Na vinicích se odehrává příběh lásky a zrady odhalený Američankou, která se o osmdesát let později vydává společně se svou babičkou do Francie po stopách rodinného tajemství. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 14/10/2021 421440059022
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Román americké autorky o lásce, zradě, válce a vínu. Vinařství Maison Chauveau bylo pro Ines idylickým domovem, než do kraje Champagne dorazila německá armáda. Zdejší sklepení ovšem ukrývají bohatství v podobě proslulého sektu, jehož výrobu nemůže ohrozit ani válka. Nacisté totiž šampaňské milují stejně jako vítězství. Na vinicích se odehrává příběh lásky a zrady odhalený Američankou, která se o osmdesát let později vydává společně se svou babičkou do Francie po stopách rodinného tajemství. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha