Obálka
Základní MARC ISBD

Poslední kojot / Michael Connelly ; z anglického originálu The last coyote ... přeložil Jiří Kobělka

Od: Connelly, Michael, 1956- [aut]
Přispěvatel(é): Kobělka, Jiří [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: [Ostrava] : Domino, 2021Vydání: Vydání druhé, v tomto překladu prvníPopis: 384 stran ; 22 cmISBN: 9788074983139Unifikované názvy: Last coyote. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novels Souhrn: Další ze série příběhů o případech kontroverzního losangeleského policejního vyšetřovatele Harryho Bosche. Po konfliktu s nadřízeným je hrdina dočasně zproštěn služby a ve volném čase se rozhodne vyšetřit nikdy neobjasněnou vraždu své matky, ke které došlo před pětatřiceti lety. Během tajného pátrání, postupně přerůstajícího v jediný smysl jeho současné existence, narazí na řadu okolností, které tuto vraždu spojují s vysoce postavenými lidmi, rozhodnutými i po tolika letech za každou cenu zabránit odhalení.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D R.B. 4. Vypůjčeno 01/11/2021 421440059023
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: čtvrtý případ Harryho Bosche

Další ze série příběhů o případech kontroverzního losangeleského policejního vyšetřovatele Harryho Bosche. Po konfliktu s nadřízeným je hrdina dočasně zproštěn služby a ve volném čase se rozhodne vyšetřit nikdy neobjasněnou vraždu své matky, ke které došlo před pětatřiceti lety. Během tajného pátrání, postupně přerůstajícího v jediný smysl jeho současné existence, narazí na řadu okolností, které tuto vraždu spojují s vysoce postavenými lidmi, rozhodnutými i po tolika letech za každou cenu zabránit odhalení.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha