Obálka
Základní MARC ISBD

Dogman: Pán blech / napsal a ilustroval Dav Pilkey jako George Beard a Harold Hutchins ; barva Jose Garibaldi ; z anglického originálu Dog man: Lord of the fleas přeložila Veronika Sysalová

Od: Pilkey, Dav, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Garibaldi, Jose, 1978- [clr] | Sysalová, Veronika [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Euromedia Group, 2021Vydání: Vydání prvníPopis: 251 stran : barevné ilustrace ; 22 cmISBN: 9788024272252Další název: Dogman, pán blech | Dogman - pán blech | Dog-Man: Pán blech | Dog Man: Pán blech | Pán blechUnifikované názvy: Lord of the fleas. Česky Předmětová hesla: americká literatura pro děti bublinkové písmoŽánr/Forma: humoristické komiksy | publikace pro děti Rozsah a obsah: Pátá kniha série Dogman. Nejlepší psolicajt na světě a obránce bezbranných musí opět do akce. Ve městě totiž řádí nová banda zloduchů, s kterými je potřeba udělat krátký proces. Naštěstí Dogman není sám - do boje se zlem se spolu s ním vydává jeho parťák Superkotě a robot RETARD. Ale co to? Že se spojí dokonce i s největším padouchem Péťou? To svět neviděl!
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/5 5. Vypůjčeno 03/11/2021 421440059063
Celkem rezervací: 0

Na titulní stránce nad názvem: Nakladatelství Chatka pyšně představuje

Pátá kniha série Dogman. Nejlepší psolicajt na světě a obránce bezbranných musí opět do akce. Ve městě totiž řádí nová banda zloduchů, s kterými je potřeba udělat krátký proces. Naštěstí Dogman není sám - do boje se zlem se spolu s ním vydává jeho parťák Superkotě a robot RETARD. Ale co to? Že se spojí dokonce i s největším padouchem Péťou? To svět neviděl!

Český text

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha