Obálka
Základní MARC ISBD

Klasztor. Návrat / detektivní příběhy. Trujkunt Petr Sagitarus

Od: Sagitarius, Petr, 1966- [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Argo, 2021Vydání: Vydání prvníPopis: 197 stran ; 22 cmISBN: 9788025734650Další název: Detektivní příběhy | Klasztor | NávratPředmětová hesla: Těšínské Slezsko | Cieszyn SilesiaŽánr/Forma: české příběhy | detektivní příběhy | Czech stories | detective stories
Obsahuje:
Klasztor -- Návrat
Souhrn: Další dva detektivní příběhy s hlavním hrdinou majorem Saranem, které se odehrávají v oblasti Jablunkovska a Třinecka, které místní říkají Gorolia, a mluví se tam "po naszymu". Vyšetřovatel ostravské kriminálky major Roman Saran opět řeší vraždy spáchané za podivných okolností. Příběhy Klasztor a Návrat plynule navazují na předchozí trilogii. Ukazuje se, že klášter nemusí být jen duchovním místem a že minulost je někdy lepší nechat nedořešenou. Přijde také chvíle, kdy pěsti svérázného policisty nestačí. Je třeba tasit zbraň... Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D 2. Vypůjčeno 14/10/2021 421440059077
Celkem rezervací: 0

Klasztor -- Návrat

Další dva detektivní příběhy s hlavním hrdinou majorem Saranem, které se odehrávají v oblasti Jablunkovska a Třinecka, které místní říkají Gorolia, a mluví se tam "po naszymu". Vyšetřovatel ostravské kriminálky major Roman Saran opět řeší vraždy spáchané za podivných okolností. Příběhy Klasztor a Návrat plynule navazují na předchozí trilogii. Ukazuje se, že klášter nemusí být jen duchovním místem a že minulost je někdy lepší nechat nedořešenou. Přijde také chvíle, kdy pěsti svérázného policisty nestačí. Je třeba tasit zbraň... Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha