Custom cover image
Custom cover image

Matčin hrob : Josie Quinnová musí vykopat pohřbená tajemství / Lisa Reganová ; z anglického originálu Her mother's grave ... přeložila Kateřina Elisová

Podle: Přispěvatel(é): Typ materiálu: TextTextJazyk: Čeština Original language: English (Angličtina) Vydavatel: V Praze : Cosmopolis, 2021Popis: 375 stran ; 21 cmISBN:
  • 9788027124435
Unifikované názvy:
  • Her mother's grave. Česky
Žánr/Forma: Souhrn: Další z detektivních thrillerů americké autorky s oblíbenou vyšetřovatelkou Josie Quinnovou. Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové. Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová. Nakladatelská anotace. Kráceno.
List(s) this item appears in: Zájem
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Home library Call number Vol info Status Date due Barcode Item holds
Kniha Kniha Roztoky D 3. Available 421440059815
Total holds: 0

Další z detektivních thrillerů americké autorky s oblíbenou vyšetřovatelkou Josie Quinnovou. Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové. Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová. Nakladatelská anotace. Kráceno.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha