Obálka
Základní MARC ISBD

Sítě / Petra Dvořáková

Od: Dvořáková, Petra, 1977- [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Host, 2022Vydání: Druhé, brožované vydáníPopis: 317 stran ; 20 cmISBN: 9788027513819Žánr/Forma: české příběhy | Czech stories Rozsah a obsah: Kniha sestává ze tří příběhů mladých žen, které mají problémy se sebedůvěrou a sebevědomím. V první povídce je hrdinka Kristýna obětí muže, který ji psychicky týrá. Z původně okouzlujícího a úspěšného managera se vyklube psychopat a manipulátor. Ve druhé povídce, psané formou dopisů, si hrdinka uvědomí, že žije život, před jakým utekla z domova. Je obětí náboženského fanatika, zničená neustálými porody, unavená péčí o čtyři děti. Pomoc překvapivě hledá a nalézá u katolického kněze. Třetí hrdinkou je mladá dívka, sociopatka trpící pocitem méněcennosti, která cynicky zneužívá svého postavení a manipuluje zákazníky. Rodičům novorozeňat nabízí odběr pupečníkové krve, ač ví, že se jedná pouze o nehorázný marketingový tah.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 11/05/2023 421440061163
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: příběhy (ne)sebevědomí

Kniha sestává ze tří příběhů mladých žen, které mají problémy se sebedůvěrou a sebevědomím. V první povídce je hrdinka Kristýna obětí muže, který ji psychicky týrá. Z původně okouzlujícího a úspěšného managera se vyklube psychopat a manipulátor. Ve druhé povídce, psané formou dopisů, si hrdinka uvědomí, že žije život, před jakým utekla z domova. Je obětí náboženského fanatika, zničená neustálými porody, unavená péčí o čtyři děti. Pomoc překvapivě hledá a nalézá u katolického kněze. Třetí hrdinkou je mladá dívka, sociopatka trpící pocitem méněcennosti, která cynicky zneužívá svého postavení a manipuluje zákazníky. Rodičům novorozeňat nabízí odběr pupečníkové krve, ač ví, že se jedná pouze o nehorázný marketingový tah.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha