Obálka
Základní MARC ISBD

Maria Callasová / Michelle Marly ; z německého originálu Die Diva: Maria Callas - die größte Sängerin ihrer Zeit und das Drama ihrer Liebe ... přeložila Ivana Dirk Lukačovičová

Od: Marly, Michelle, 1956- [aut]
Přispěvatel(é): Dirk, Ivana, 1949- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Ikar, 2022Vydání: Vydání prvníPopis: 343 stran ; 21 cmISBN: 9788024948881Unifikované názvy: Diva. Česky Předmětová hesla: Callas, Maria, 1923-1977 | operní zpěvačky -- Řecko -- 20. století | operní zpěvačky -- Francie -- 20. století | women opera singers -- Greece -- France -- 20th centuryŽánr/Forma: německé romány | biografické romány | German fiction | biographical novels Rozsah a obsah: Kniha z pera úspěšné autorky románů o velkých ženách se odehrává převážně v řeckých a francouzských kulisách a přináší příběh životní lásky sopranistky Marie Callasové, která svým velkolepým uměním změnila celý operní svět. Maria Callasová je nejznámější pěvkyní své doby, ale její umělecká dokonalost si začíná vybírat svou daň. Tehdy se Maria seznámí s charismatickým rejdařem Aristotelem Onassisem, a navzdory všem překážkám se do sebe bezhlavě zamilují. Jejich láska však trvá jen do doby, než Onassis pozná jinou ikonu - Jackie Kennedyovou. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 10/05/2023 421440061165
Celkem rezervací: 2

Podnázev v tiráži: největší pěvkyně své doby a drama její lásky

Kniha z pera úspěšné autorky románů o velkých ženách se odehrává převážně v řeckých a francouzských kulisách a přináší příběh životní lásky sopranistky Marie Callasové, která svým velkolepým uměním změnila celý operní svět. Maria Callasová je nejznámější pěvkyní své doby, ale její umělecká dokonalost si začíná vybírat svou daň. Tehdy se Maria seznámí s charismatickým rejdařem Aristotelem Onassisem, a navzdory všem překážkám se do sebe bezhlavě zamilují. Jejich láska však trvá jen do doby, než Onassis pozná jinou ikonu - Jackie Kennedyovou. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha