Obálka
Základní MARC ISBD

Kavárna ve Vídni. Pohnutá doba / Marie Lacrosse ; z německého originálu Das Kaffeehaus: Bewegte Jahre ... přeložil Rudolf Řežábek

Od: Lacrosse, Marie, 1959- [aut]
Přispěvatel(é): Řežábek, Rudolf, 1944- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Ikar, 2022Vydání: Vydání prvníPopis: 557 stran ; 24 cmISBN: 9788024948607Další název: Pohnutá dobaUnifikované názvy: Bewegte Jahre. Česky Žánr/Forma: německé romány | German fiction Rozsah a obsah: Úvodní část rodinné ságy ze secesní Vídně, která prožívá zdánlivě bezstarostnou belle époque, krásné časy symbolizující úspěch a blahobyt. Ale i do nich už začíná promlouvat předzvěst tragických událostí... Vídeň, konec 19. století. Mladá Žofie z Werdenfelsu často utíká z pochmurné atmosféry rodičovského domu do nádherné kavárny svého měšťanského strýce. Tady pozná Richarda von Löwenstein, osobního přítele korunního prince Rudolfa. Oba mladí lidé se do sebe zamilují. Žofiina nejlepší přítelkyně Mary Vetserová zase horuje pro ženatého korunního prince. Bez ohledu na všechna Žofiina varování Mary dokonce přistoupí na milostný vztah s Rudolfem. Nikdo však netuší, že právě tohle otřese císařstvím v samotných základech. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Kavárna ve Vídni, díl č. 1 Dostupné 421440061170
Celkem rezervací: 0

Úvodní část rodinné ságy ze secesní Vídně, která prožívá zdánlivě bezstarostnou belle époque, krásné časy symbolizující úspěch a blahobyt. Ale i do nich už začíná promlouvat předzvěst tragických událostí... Vídeň, konec 19. století. Mladá Žofie z Werdenfelsu často utíká z pochmurné atmosféry rodičovského domu do nádherné kavárny svého měšťanského strýce. Tady pozná Richarda von Löwenstein, osobního přítele korunního prince Rudolfa. Oba mladí lidé se do sebe zamilují. Žofiina nejlepší přítelkyně Mary Vetserová zase horuje pro ženatého korunního prince. Bez ohledu na všechna Žofiina varování Mary dokonce přistoupí na milostný vztah s Rudolfem. Nikdo však netuší, že právě tohle otřese císařstvím v samotných základech. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha