Obálka
Základní MARC ISBD

Údolí iluzí : sága rodu Caldwellů / Kate O'Hara ; z německého originálu Tal der Illusionen ... přeložila Jana Pecharová

Od: O'Hara, Kate [aut]
Přispěvatel(é): Pecharová, Jana, 1943- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Ikar, 2022Vydání: Vydání prvníPopis: 374 stran ; 24 cmISBN: 9788024949321Další název: Sága rodu CaldwellůUnifikované názvy: Tal der Illusionen. Česky Žánr/Forma: německé romány | milostné romány | German fiction | love novels Rozsah a obsah: Další část ságy rodu Caldwellů pokračuje v příběhu Franka a Harriet. Nečekané setkání možná přináší další šanci. V druhé části rodinné ságy spojuje autorka dramatické osudy rejdařské rodiny Caldwellů s proměnou Hollywoodu v centrum filmového průmyslu. Jako jeden z prvních má správný čich Frank Maynard, který pochází z nejchudších poměrů a kterého spojuje nešťastná láska s Harriet Caldwellovou, dcerou rejdaře. Frank rychle vystoupá v ještě mladém světě kinematografie na šéfa studia. Ale stojí mu úspěch skutečně za to, aby obětoval osobní štěstí a svou lásku? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Sága rodu Caldwellů, díl č. 2 Vypůjčeno 03/05/2023 421440061171
Celkem rezervací: 0

Další část ságy rodu Caldwellů pokračuje v příběhu Franka a Harriet. Nečekané setkání možná přináší další šanci. V druhé části rodinné ságy spojuje autorka dramatické osudy rejdařské rodiny Caldwellů s proměnou Hollywoodu v centrum filmového průmyslu. Jako jeden z prvních má správný čich Frank Maynard, který pochází z nejchudších poměrů a kterého spojuje nešťastná láska s Harriet Caldwellovou, dcerou rejdaře. Frank rychle vystoupá v ještě mladém světě kinematografie na šéfa studia. Ale stojí mu úspěch skutečně za to, aby obětoval osobní štěstí a svou lásku? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha