Obálka
Základní MARC ISBD

Hrad ve Skotsku / Julie Caplinová ; přeložila Petra Královcová

Od: Caplin, Julie [aut]
Přispěvatel(é): Královcová, Petra [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Cosmopolis, 2022Vydání: První vydáníPopis: 313 stran ; 21 cmISBN: 9788027138043Unifikované názvy: Christmas castle in Scotland. Česky Žánr/Forma: anglické romány | romány pro ženy | English fiction | women's novels Rozsah a obsah: Romantický příběh odehrávající se na Skotské vysočině. Izzy McBrideové se ani nesnilo, že zdědí skutečný hrad. A teď se z ní díky odkazu prastrýce Billa stala hradní paní s velkými plány a mizivou hotovostí. Její excentrická matka Xanthe naštěstí sehnala první dobře platící hosty, jejichž peníze pomohou prostory zvelebit. Střechou sice stále ještě zatéká, ale počet obyvatel hradu nečekaně roste. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Romantické útěky, díl č. 9 Vypůjčeno 27/04/2023 421440061172
Celkem rezervací: 8

Přeloženo z angličtiny

Romantický příběh odehrávající se na Skotské vysočině. Izzy McBrideové se ani nesnilo, že zdědí skutečný hrad. A teď se z ní díky odkazu prastrýce Billa stala hradní paní s velkými plány a mizivou hotovostí. Její excentrická matka Xanthe naštěstí sehnala první dobře platící hosty, jejichž peníze pomohou prostory zvelebit. Střechou sice stále ještě zatéká, ale počet obyvatel hradu nečekaně roste. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha