Obálka
Základní MARC ISBD

Hospodyně / Joy Fieldingová ; přeložila Milena Havlová

Od: Fielding, Joy, 1945- [aut]
Přispěvatel(é): Havlová, Milena [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Euromedia Group, 2023Vydání: Vydání prvníPopis: 351 stran ; 21 cmISBN: 9788024288710Unifikované názvy: Housekeeper. Česky Žánr/Forma: kanadské romány (anglicky) | Canadian fiction (English) Rozsah a obsah: Román oblíbené kanadské autorky vypráví napínavý příběh plný překvapení, zrady, ale i lásky k našim nejbližším. Jodi Bishopová je úspěšnou realitní makléřkou a živitelkou rodiny. Harrison - její manžel - na ni kvůli tomu žárlí. Kdysi měl své velké sny, ale teď je jen průměrným spisovatelem. Jodi už nebaví neustálá snaha sladit chod rodiny, práci a potřeby vlastních rodičů. Její matka má totiž Parkinsonovu chorobu a zatím se o ni zvládá starat Vic - Jodiin otec. Taky však není nejmladší a neustálá péče jej vyčerpává. Uvítal by pomoc. Jodi se proto rozhodne najmout pro své rodiče hospodyni. Je to ale správné rozhodnutí? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 02/01/2024 421440061847
Celkem rezervací: 0

"Vydala Euromedia Group, a.s. - v edici Kalibr"--Tiráž

Přeloženo z angličtiny

Román oblíbené kanadské autorky vypráví napínavý příběh plný překvapení, zrady, ale i lásky k našim nejbližším. Jodi Bishopová je úspěšnou realitní makléřkou a živitelkou rodiny. Harrison - její manžel - na ni kvůli tomu žárlí. Kdysi měl své velké sny, ale teď je jen průměrným spisovatelem. Jodi už nebaví neustálá snaha sladit chod rodiny, práci a potřeby vlastních rodičů. Její matka má totiž Parkinsonovu chorobu a zatím se o ni zvládá starat Vic - Jodiin otec. Taky však není nejmladší a neustálá péče jej vyčerpává. Uvítal by pomoc. Jodi se proto rozhodne najmout pro své rodiče hospodyni. Je to ale správné rozhodnutí? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha