Image from Google Jackets

Hospodyně / Joy Fieldingová ; přeložila Milena Havlová

Podle: Přispěvatel(é): Typ materiálu: TextTextJazyk: Čeština Original language: English (Angličtina) Vydavatel: Praha : Euromedia Group, 2023Vydání: Vydání prvníPopis: 351 stran ; 21 cmISBN:
  • 9788024288710
Unifikované názvy:
  • Housekeeper. Česky
Žánr/Forma: Rozsah a obsah: Román oblíbené kanadské autorky vypráví napínavý příběh plný překvapení, zrady, ale i lásky k našim nejbližším. Jodi Bishopová je úspěšnou realitní makléřkou a živitelkou rodiny. Harrison - její manžel - na ni kvůli tomu žárlí. Kdysi měl své velké sny, ale teď je jen průměrným spisovatelem. Jodi už nebaví neustálá snaha sladit chod rodiny, práci a potřeby vlastních rodičů. Její matka má totiž Parkinsonovu chorobu a zatím se o ni zvládá starat Vic - Jodiin otec. Taky však není nejmladší a neustálá péče jej vyčerpává. Uvítal by pomoc. Jodi se proto rozhodne najmout pro své rodiče hospodyni. Je to ale správné rozhodnutí? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Home library Call number Status Date due Barcode Item holds
Kniha Kniha Roztoky Checked out 31/07/2024 421440061847
Total holds: 0

"Vydala Euromedia Group, a.s. - v edici Kalibr"--Tiráž

Přeloženo z angličtiny

Román oblíbené kanadské autorky vypráví napínavý příběh plný překvapení, zrady, ale i lásky k našim nejbližším. Jodi Bishopová je úspěšnou realitní makléřkou a živitelkou rodiny. Harrison - její manžel - na ni kvůli tomu žárlí. Kdysi měl své velké sny, ale teď je jen průměrným spisovatelem. Jodi už nebaví neustálá snaha sladit chod rodiny, práci a potřeby vlastních rodičů. Její matka má totiž Parkinsonovu chorobu a zatím se o ni zvládá starat Vic - Jodiin otec. Taky však není nejmladší a neustálá péče jej vyčerpává. Uvítal by pomoc. Jodi se proto rozhodne najmout pro své rodiče hospodyni. Je to ale správné rozhodnutí? Nakladatelská anotace. Kráceno.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha