Obálka
Základní MARC ISBD

Poslední vejde smrt / Luděk Kubát

Od: Kubát, Luděk, 1952- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Brno : MOBA, 2023Vydání: Vydání prvníPopis: 272 stran ; 19 cmISBN: 9788027910113Žánr/Forma: české romány | detektivní romány | Czech fiction | detective novels Rozsah a obsah: Česká detektivka s hlavní postavou Ctirada Karafiáta, výtvarníka a amatérského vyšetřovatele, známého již z předchozích autorových případů. Objevené kresby malíře Jana Zrzavého nepřinesou dědičce, účastnici výtvarného kurzu, který vede Ctirad Karafiát, štěstí. Je nalezena zavražděná ve svém domě a mistrovy kresby zmizely. Je pachatelem někdo z členů kurzu, nebo osob z blízkého okruhu zavražděné? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D Vypůjčeno 13/06/2024 421440061957
Celkem rezervací: 0

Česká detektivka s hlavní postavou Ctirada Karafiáta, výtvarníka a amatérského vyšetřovatele, známého již z předchozích autorových případů. Objevené kresby malíře Jana Zrzavého nepřinesou dědičce, účastnici výtvarného kurzu, který vede Ctirad Karafiát, štěstí. Je nalezena zavražděná ve svém domě a mistrovy kresby zmizely. Je pachatelem někdo z členů kurzu, nebo osob z blízkého okruhu zavražděné? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha