Vlastní obálka
Vlastní obálka
Základní MARC ISBD

Kronika zapomenutého kněze, aneb, Hříchy na templářské tvrzi v Čejkovicích / Naďa Horáková

Podle: Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : MOBA, 2023Vydání: Druhé, upravené vydání, v nakladatelství MOBA vydání prvníPopis: 245 stran ; 21 cmTyp obsahu:
  • text
Typ média:
  • bez média
Typ nosiče:
  • svazek
ISBN:
  • 978-80-279-1002-1
Další název:
  • Hříchy na templářské tvrzi v Čejkovicích
Žánr/Forma: Rozsah a obsah: Moravské Čejkovice se stávají hlavním centrem templářů v Českém království. Co vše se na místní tvrzi dělo a co s ní má společného slavná Dalimilova kronika? Na templářském panství v Čejkovicích se odehrávají velké věci. Komtur Ekko se chystá na předání majetku do rukou mocného Jindřicha z Lipé. Také řeší zločiny a přečiny, které se na čejkovickém panství stanou, a že jich není málo! Kam a proč se ztratil Jan Šekvic, majitel dvora Šatrapky? A vyřeší se dávno zapomenutá tragédie na statku Dolina, který dodnes obchází duch templáře Čirose? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
Star ratings
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Jednotky
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Přílohy Stav Půjčeno do Čárový kód
Kniha Kniha Roztoky Vypůjčeno 30/06/2026 421440065303

Obsahuje bibliografii

Moravské Čejkovice se stávají hlavním centrem templářů v Českém království. Co vše se na místní tvrzi dělo a co s ní má společného slavná Dalimilova kronika? Na templářském panství v Čejkovicích se odehrávají velké věci. Komtur Ekko se chystá na předání majetku do rukou mocného Jindřicha z Lipé. Také řeší zločiny a přečiny, které se na čejkovickém panství stanou, a že jich není málo! Kam a proč se ztratil Jan Šekvic, majitel dvora Šatrapky? A vyřeší se dávno zapomenutá tragédie na statku Dolina, který dodnes obchází duch templáře Čirose? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro zveřejnění komentáře.

Používáme knihovní systém Koha