Základní MARC ISBD

Velká cesta Armanda de Pottera / Joanna Scottová ; přeložila Jana Mandelíková

Od: Scott, Joanna, 1960- [aut].
Přispěvatel(é): Mandelíková, Jana [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 270 stran : ilustrace, portréty ; 21 cm.ISBN: 9788020443540.Unifikované názvy: De Potter's grand tour. Česky Předmětová hesla: De Potter, Armand, 1852-asi 1905 | 19.-20. století | sběratelé -- Spojené státy americké -- 19.-20. století | průvodci -- Spojené státy americké -- 19.-20. století | collectors -- United States -- 19th-20th centuries | tour guides (persons) -- United States -- 19th-20th centuriesŽánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novelsSouhrn: Poutavý příběh odstartuje záhadné zmizení turistického průvodce a nadšeného amatérského sběratele starožitností Armanda de Pottera v roce 1905. Neobjeví se žádné stopy po tom, co se mohlo stát, nalezeno není ani Armandovo tělo, a tak se manželka pohřešovaného Aimée musí postarat o jeho záležitosti. Z mozaiky Armandova života však velmi rychle začne skládat trochu jiný příběh, nežli doposud znala, a představa nenápadného turistického průvodce dostává zásadně na frak. A tak se příběh poskládaný z úryvků dopisů, deníků a napříč časem skládá v nebezpečnou mozaiku světa falešných totožností a ilegálních obchodů se starožitnostmi, aby vygradoval nečekaným rozuzlením.Souhrn: Vzrušující příběh s detektivní zápletkou z počátku 20. století staví i na reálných historických skutečnostech a rozehrává barvitou a napínavou detektivní cestu za hledáním pravdy o věcech, které jsou jinými, nežli se zdály být.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 11/04/2019 421440054960
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Obálkový podnázev: tajuplný příběh z luxusní cestovní kanceláře na přelomu století

Poutavý příběh odstartuje záhadné zmizení turistického průvodce a nadšeného amatérského sběratele starožitností Armanda de Pottera v roce 1905. Neobjeví se žádné stopy po tom, co se mohlo stát, nalezeno není ani Armandovo tělo, a tak se manželka pohřešovaného Aimée musí postarat o jeho záležitosti. Z mozaiky Armandova života však velmi rychle začne skládat trochu jiný příběh, nežli doposud znala, a představa nenápadného turistického průvodce dostává zásadně na frak. A tak se příběh poskládaný z úryvků dopisů, deníků a napříč časem skládá v nebezpečnou mozaiku světa falešných totožností a ilegálních obchodů se starožitnostmi, aby vygradoval nečekaným rozuzlením.

Vzrušující příběh s detektivní zápletkou z počátku 20. století staví i na reálných historických skutečnostech a rozehrává barvitou a napínavou detektivní cestu za hledáním pravdy o věcech, které jsou jinými, nežli se zdály být.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha