Základní MARC ISBD

Doktore, to je ale mazec! / Patrick Taylor ; přeložila Adéla Bartlová

Od: Taylor, Patrick, 1941- [aut].
Přispěvatel(é): Bartlová, Adéla, 1983- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 439 stran : mapy ; 21 cm.ISBN: 9788073355616.Unifikované názvy: Irish country practice. Česky Žánr/Forma: irské romány (anglicky) | humoristické románySouhrn: V pořadí již třináctá kniha humorných příběhů ze života maloměstského irského doktora. Další z úsměvných příběhů doktora O´Reillyho z Ballybucklebo, irského městečka. Kromě kolegy Barryho Lavertyho teď má k ruce ještě asistenta Connora Nelsona, a navíc se mu v domě zabydluje štěně labradora. Další lékařské záhady, jako třeba podivný kašel Anne Galvinové, prokládají historky ze života obyvatel městečka, a Kinkyiny jasnovidecké schopnosti se zase jednou hodí.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440055255
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

V pořadí již třináctá kniha humorných příběhů ze života maloměstského irského doktora. Další z úsměvných příběhů doktora O´Reillyho z Ballybucklebo, irského městečka. Kromě kolegy Barryho Lavertyho teď má k ruce ještě asistenta Connora Nelsona, a navíc se mu v domě zabydluje štěně labradora. Další lékařské záhady, jako třeba podivný kašel Anne Galvinové, prokládají historky ze života obyvatel městečka, a Kinkyiny jasnovidecké schopnosti se zase jednou hodí.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha