Obálka
Základní MARC ISBD

Svatá válka / Ďuro Červenák

Od: Červenák, Juraj, 1974- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Ivo Železný, 2005Vydání: 1. vydPopis: 123 s. ; 19 cmISBN: 8023739123Žánr/Forma: slovenské romány | fantasy romány | Slovak fiction | fantasy novels Souhrn: Na jedné z planet, nad nimiž má SDPP dohled a jejíž civilizace je zhruba na úrovni kočovných avarských kmenů, se objevil tajemný čaroděj, nadaný skutečně jakousi neznámou mocí. Obyvatelé planety ho považují za proroctvími předpovídaného vůdce, Stoneův nadřízený má ale silné podezření na nepovolené vměšování do vývoje ze strany vyspělejší civilizace. Neváhá proto svého nejlepšího agenta odvolat z dovolené, aby situaci na místě prošetřil.Souhrn: V další epizodě sci-fi cyklu se Mark Stone, kapitán Služby pro dohled nad primitivními planetami, vydává zjistit pravou povahu kouzelníka, který na jedné z planet získává nebezpečnou moc.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F Dostupné 421440055233
Celkem rezervací: 0

Na jedné z planet, nad nimiž má SDPP dohled a jejíž civilizace je zhruba na úrovni kočovných avarských kmenů, se objevil tajemný čaroděj, nadaný skutečně jakousi neznámou mocí. Obyvatelé planety ho považují za proroctvími předpovídaného vůdce, Stoneův nadřízený má ale silné podezření na nepovolené vměšování do vývoje ze strany vyspělejší civilizace. Neváhá proto svého nejlepšího agenta odvolat z dovolené, aby situaci na místě prošetřil.

V další epizodě sci-fi cyklu se Mark Stone, kapitán Služby pro dohled nad primitivními planetami, vydává zjistit pravou povahu kouzelníka, který na jedné z planet získává nebezpečnou moc.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha