Obálka
Základní MARC ISBD

Neběhej, dej si slaninu : zesílíš, zeštíhlíš, jaképak copak / Grant Petersen ; z anglického originálu Eat bacon, don´t jog ... přeložil David Koranda

Od: Petersen, Grant, 1954- [aut]
Přispěvatel(é): Koranda, David, 1990- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 236 stran : ilustrace ; 23 cmISBN: 9788020449948Unifikované názvy: Eat bacon, don´t jog. Česky Předmětová hesla: zdravá výživa | zdravý životní styl | životospráva | tělesná cvičeníŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | kuchařské recepty Souhrn: Autor na základě svých třicetiletých zkušeností se stravováním, hubnutím a cvičením poskytuje nový pohled na zdravý životní styl. Strava založená na značném omezení sacharidů a konzumaci spousty tuků. Výrazně se tak sníží krevní cukr a tělo hubne. Potraviny s nulovým nebo nízkým obsahem sacharidů. Vhodné diety. Dobré a špatné tuky. Člověku škodlivé celozrnné výrobky. Cvičení, která fungují nejlépe. Několik kuchařských receptů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 613 Dostupné 421440055868
Celkem rezervací: 0

Obsahuje bibliografii

Autor na základě svých třicetiletých zkušeností se stravováním, hubnutím a cvičením poskytuje nový pohled na zdravý životní styl. Strava založená na značném omezení sacharidů a konzumaci spousty tuků. Výrazně se tak sníží krevní cukr a tělo hubne. Potraviny s nulovým nebo nízkým obsahem sacharidů. Vhodné diety. Dobré a špatné tuky. Člověku škodlivé celozrnné výrobky. Cvičení, která fungují nejlépe. Několik kuchařských receptů.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha