Obálka
Základní MARC ISBD

Lili Větroplaška. Takhle se na koni neskáče! / Tanya Stewnerová ; ilustrovala Eva Schöffmannová-Davidovová ; z německého originálu Liliane Susewind - So springt man nicht mit Pferden um ... přeložila Alena Bezděková

Od: Stewner, Tanya, 1974- [aut]
Přispěvatel(é): Schöffmann-Davidov, Eva, 1973- [ill] | Bezděková, Alena [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 195 stran : ilustrace ; 22 cmISBN: 9788076178694Další název: Takhle se na koni neskáče!Unifikované názvy: So springt man nicht mit Pferden um. Česky Žánr/Forma: německé příběhy | publikace pro děti | German stories | children's literature Souhrn: Další dobrodružství holčičky Lili, která umí mluvit se zvířaty. Lili se učí jezdit na koni a nemůže se toho nasytit! Brzy si ale uvědomí, že majitelky jezdecké farmy mají finanční problémy. Navíc je hřebec Hurikán podivně nepřátelský a neklidný... Lili naštěstí rozumí jeho zoufalému ržání! Ukáže se, že trenér chudáka Hurikána brutálně týrá, aby ho za každou cenu dovedl k vítězství v nadcházejícím turnaji. Pokud totiž Hurikán nevyhraje, je farma dočista ztracená. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 4. Dostupné 421440056854
Celkem rezervací: 0

Další dobrodružství holčičky Lili, která umí mluvit se zvířaty. Lili se učí jezdit na koni a nemůže se toho nasytit! Brzy si ale uvědomí, že majitelky jezdecké farmy mají finanční problémy. Navíc je hřebec Hurikán podivně nepřátelský a neklidný... Lili naštěstí rozumí jeho zoufalému ržání! Ukáže se, že trenér chudáka Hurikána brutálně týrá, aby ho za každou cenu dovedl k vítězství v nadcházejícím turnaji. Pokud totiž Hurikán nevyhraje, je farma dočista ztracená. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha