Obálka
Základní MARC ISBD

Pět kroků od sebe / Rachael Lippincottová spolu s Mikki Daughtryovou a Tobiasem Iaconisem ; z anglického originálu Five feet apart ... přeložil Robert Čapek

Od: Lippincott, Rachael [aut]
Přispěvatel(é): Daughtry, Mikki [aut] | Iaconis, Tobias, 1971- [aut] | Čapek, Robert [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 253 stran ; 20 cmISBN: 9788076173675Unifikované názvy: Five feet apart. Česky Žánr/Forma: americké romány | publikace pro mládež | American fiction | juvenile literature Souhrn: Romantický příběh dvou mladých lidí, které od sebe odděluje nemoc - cystická fibróza, jíž oba trpí. Stella má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli, kdo by mohl být nositelem infekce. Šest kroků. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat bez výjimky. Will trpí stejnou chorobou, léčba ho ale vůbec nezajímá. Každým dnem mu bude osmnáct a pak sbohem, nemocnice. Konečně si bude užívat života. Will je přesně tím, od koho by se Stella měla držet dál. Pokud se k němu přiblíží a nakazí se, mohla by přijít o své místo na seznamu čekatelů. Čím víc se ale s Willem sbližují, tím víc jim předepsaných šest kroků připadá jako prokletí. Co by se stalo, kdyby zkrátili vzdálenost na pět kroků? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 10/09/2020 421440057562
Celkem rezervací: 1

Romantický příběh dvou mladých lidí, které od sebe odděluje nemoc - cystická fibróza, jíž oba trpí. Stella má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli, kdo by mohl být nositelem infekce. Šest kroků. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat bez výjimky. Will trpí stejnou chorobou, léčba ho ale vůbec nezajímá. Každým dnem mu bude osmnáct a pak sbohem, nemocnice. Konečně si bude užívat života. Will je přesně tím, od koho by se Stella měla držet dál. Pokud se k němu přiblíží a nakazí se, mohla by přijít o své místo na seznamu čekatelů. Čím víc se ale s Willem sbližují, tím víc jim předepsaných šest kroků připadá jako prokletí. Co by se stalo, kdyby zkrátili vzdálenost na pět kroků? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha