Web

03. 07. 2018

Spustili jsme nové webové stránky v testovací verzi. Hlavní panel by vám poskytnoute větší přehled o novinkách, nových knihách a akcích v knihovně.

Web spouštíme zároveň s novou verzí knihovního systému KOHA a přechodem na zabezpečený protokol HTTPS. V následujících týdnech bude přibývat mnoho dalších částí webu, které vám poskytnou zase o něco více pohodlí a přehledu.

Přihlášení do konta vyžaduje do přihlašovacího jména vložit číslo průkazky a heslo (pokud si jej nezměníte) je datum narození ve formátu DD.MM.RRRR

Sobotní provoz

03. 07. 2018

Po dlouhém rozvažování, jak naložit s neefektivností sobotního provozu jsem rozhodl, že sobotní provoz bude podmíněn konáním výtvarných dílen.
To znamená: Pokud bude dostatečný počet přihlášených na konání výtvarné dílny, pak bude knihovna otevřena i čtenářům, ale v případě, že se seminář z důvodu nedostatečného počtu přihlášených konat nebude, tak bude knihovna uzavřena. 26.1. bude knihovna otevřena 9-12 23.2., 30.3., 27.4., 25.5., 29.6. jen pokud se bude konat výtvarný kurz, oznámení, zda bude otevřeno vyvěsíme na web knihovny nejpozději ve středu předcházející. Mgr. Michal Špaček - Vedoucí MK Roztoky

 


Malování na hedvábná okénka různých tvarů